Termoterapie u obezity, boreliózy, rakoviny…

Každý někdy řešíme zdravotní neduhy. Tělo si většinou pomůže samo – když mu neházíme klacky pod nohy. Obrazně řečeno: když potřebuje popohnat své obránce, zatopí jim, tj. zvedne teplotu. A obránci „obživnou“ podobně jako plazi, kteří v chladu příliš nefungují. Tušily to už naše babičky (které vnoučata zaháněly na pec a nalévaly je horkým čajem), osvědčilo se to Indiánům, kteří budovali potní chýše a dokázali tak zvládat i nákazy spirochétami, k nimž patří i borrelie. A vědí to i osvícení lékaři, k nimž patří moudrá paní doktorka MUDr. Ludmila Eleková: „Při horečce se zrychluje metabolismus včetně detoxikační činnosti jater, zrychlují se aktivity buněk imunitního systému. To vše zhruba třikrát již při pouhých 38 stupních Celsia.“

Bohužel bývá běžné „obtížnou“ teplotu srazit pomocí prášků, a hurá do školy či do práce, což vede k vyčerpání imunitního systému. Ten pak podlehne i mrňavému škůdci, který se objeví s malinkou muškou muchničkou či s klíštětem.

Bylo to tak i u mě. Měla jsem únavový syndrom po borelióze. Medicína mi už neuměla pomoci, takže jsem se snažila najít cestu ke zdraví metodou pokusů a omylů. Změnila jsem životní styl, cvičila, poznávala další bylinky, ochutnávala, vařila… Mnohé jsem se naučila a ověřila na sobě a posléze napsala do svých knih „Koření proti choření“, „VŠECHNO JE JED lé“, „Nebuďme kyselí, buďme zdraví“, „Všechno je dobré“, „Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem“. Krom Univerzity Karlovy jsem absolventkou Institutu životního stylu, obor zdravotní prevence prostřednictvím stravy. Měli jsme k dispozici i nezávislé informace z univerzity v Loma Lindě a také jsme se učili fyzikální metody pomoci, mimo jiné právě termoterapii. Termos je řecky teplo. Znám termoterapii prostřednictvím vody, ale ta má svá omezení. Léta poskytuji termoterapii pomocí moxy („doutníku“ z léčivých bylin) a nyní i termoterapii pomocí horkých krystalů. O jejích možnostech píše japonský lékař Yoshimizu v knize „Čtvrtá metoda léčby rakoviny“.

Termoterapie je použitelná též u některých případů obezity, která souvisí s hypotermií, potažmo s ochranou těla proti chladu.

Čeští lékaři potvrdili, že po termoterapii vzrůstá aktivita mitochondrií (fungují jako „elektrárna“ v buňce.) Využívám ji nejen pro „dobití baterek“ těla, což mi pomáhá zvládat únavu po borelióze. Termoterapii mají rádi také klienti, zejména před masáží. Uvolní se svaly, zaktivizují mitochondrie. Klient v příjemném relaxovaném stavu může být hlasem veden po imaginární cestě, při níž si řeší mnohé problémy. Vstává z podložky naplněné krystaly v dobrém rozpoložení a mnohdy si libuje, že ho bolest opustila.

Podložku zkoumá i lékařka celostní medicíny, která sama boreliózu prodělala. Zjistila, že termoterapie pomocí krystalů potlačuje borrelii a také snižuje potřebu léčiv proti borelióze.

Na mezinárodní konferenci uživatelů termoterapeutické podložky jsem vyjádřila radost, že existují účinné neinvazivní alternativní metody. Bylo mi řečeno: „Paní kolegyně, pokud byste snad termínem alternativní myslela nevědecké, můžeme doložit, že je to vše fyzikálně měřitelné.“

Termoterapie před aplikací

Termoterapie 14 dní po aplikaci

Vím, je to objektivně ověřitelné, a jsem ráda, že máme pomůcku, která spojuje moderní vědu s tradicí.

→ Objednat se můžete na čísle: 608067862

→ Přednášku o termoterapii si můžete poslechnout na festivalu Miluj svůj život, který se koná ve dnech 15.-17. 2. 2019   (MODRÁ ŠKOLA, Kupeckého 576, Praha 4)

Komentáře