Mgr. Hanka Synková

Krom Univerzity Karlovy jsem absolvovala Institut životního stylu.

Jsem certifikovaná poradkyně zdravého životního stylu, mám praxi 18 let v rozhlase.

Co dělám?

Masíruji, přednáším různým skupinám (od dětí přes seniory až po trenéry vrcholových sportovců), vedu kurzy. Píši knihy

Pocházím z lékařské rodiny. Babička mě naučila znát bylinky. Vystudovala jsem Karlovu Univerzitu. 18 let jsem pracovala v Českém rozhlase.

Měla jsem únavový syndrom po borelióze. Medicína mi už neuměla pomoci, takže jsem se snažila najít cestu ke zdraví metodou pokusů a omylů.

Změnila jsem životní styl, cvičila jsem, poznávala další bylinky, ochutnávala, vařila…Mnohé jsem se naučila a ověřila a posléze napsala do svých knih.

Jsem absolventkou Institutu životního stylu, obor zdravotní prevence prostřednictvím stravy.

Přes deset let jsem poradkyní zdravého životního stylu, dělám rozbory jídelníčkumasíruji mnohými technikami. Léta poskytuji termoterapii pomocí moxy (doutníku z léčivých bylin).

V poslední době poskytuji termoterapii horkými krystaly ametystů. O jejích možnostech píše japonský lékař Yoshimizu ve své knize „Čtvrtá metoda léčby rakoviny“. Čeští lékaři zjistili, že po této terapii vzrůstá aktivita mitochondrií (to jsou jakési „plíce“ nebo „elektrárna“ v buňce.) Termoterapii využívám pro „dobití baterek“ těla, pomáhá zvládat únavu po borelióze.

Nabízím:

♥masáže

♥rozbor jídelníčku, vysvětlení souvislostí v oblasti výživy

♥ zábavné leč účinné cvičení na klouby a páteř (s básničkami nebo formou pohádky)

♥cvičení pro zlepšení zraku

♥ relaxaci provázenou hlasem  - možno všeobecně i zaměřit na konkrétní problémy jednotlivců. Dochází k přeladění do vln alfa, kdy tělo lépe regeneruje

♥ zábavnou formu sestavy taiči pod názvem Tanči Hanči (užitečné pro klouby i pro oživení - zvyšuje energii)

♥ výuku jednoduchých masáží ve dvojicích

♥ samomasírování akupresurních bodů pro zvýšení imunity

♥ termoterapii  - vhodné u nadváhy, boreliózy, rakoviny, u problémů s klouby, pro uvolnění, pro „dobití baterek“ aj. na podložce z minerálů

♥ doplnění energie pomocí bylinného nahřívání určitých bodů

 


Pro zrovna já? Protože mám kvalifikaci a zkušenosti a dovedu předat informace ZÁBAVNOU FORMOU. Dokážu nadchnout i pro „obyčejnou“ mrkev:

 

(Realizovala jsem např. grantem podpořený projekt S humorem za zdravím, vystupovala jsem v TV pořadech Sama doma, Barvy života)

Reference mohou poskytnout lékařky (MUDr. Čadková, MUDr. Mátlová), učitelka Institutu životního stylu Jana Konečná, moderátor ČRo František Novotný, ale i starosta obce pro kterou jsem přednášela.

Mgr. Hanka Synková, tel.: 608067862